04212, Україна, м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б

(044) 428-34-16

fufkm@kubg.edu.ua

Переможці всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30-31 березня в Бердянському державному педагогічному університеті студентка ІV курсу Інституту філології КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА (група ФІТ) Олеся Олександрівна Новик взяла участь у ІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Гендерні дослідження» і здобула диплом ІІ ступеня. Тема наукової роботи «Гендерні ролі в хронотопічному дискурсі роману Антонії Баєтт "Одержимість"»;
науковий керівник Галина Володимирівна Бітківська, кандидат педагогічних наук, доцент КАФЕДРИ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Konkurs stud.robit 30.03.2017 1 Konkurs stud.robit 30.03.2017 4 915x1288Konkurs stud.robit 30.03.2017 5

24 березня 2017 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Українська  мова та література (у  т.ч. методика їх викладання)».
За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІ ступеня за роботу «Мовне портфоліо як засіб формування комунікативної компетентності учня профільної школи» здобула студентка ІV курсу Інституту філології Резнік Тетяна Петрівна (науковий керівник – професор кафедри української мови Караман Ольга Володимирівна), диплом ІІІ ступеня за роботу «Своєрідність національної ідентичності в  «Листах в Україну» Юрія Андруховича» – студентка V курсу Інституту філології Ключник Тетяна Олександрівна (науковий керівник – доцент кафедри української літератури і компаративістики Кудряшова Оксана Валентинівна).
Вітаємо переможниць і наукових керівників! Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!