Навчання через дослідження кафедри інформаційних комунікацій

Участь студентів у конкурсах наукових робіт

2021 рік 

  • Зуєва Мирослава (студентка 4 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»)  нагороджена дипломом ІІ ступеня за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся на базі Державного університету «Одеська політехніка». Тема роботи: «Розширення медіапростору університетських бібліотек в період пандемії Covid-19» (наук. керівник – Поліщук Т.І.); 14 квітня 2021 року.

2020 рік

  • Кравчук Олександра (студентка 4 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»), нагороджена дипломом І ступеня за участь у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся на базі Одеського національного політехнічного університету. Тема роботи: «Сучасні медіа-практики в роботі бібліотек для дітей та юнацтва» (наук. керівник – Поліщук Т.І.); 8 квітня 2020 року.

2019 рік

  • Боярин Анастасія (студентка 4 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») нагороджена дипломом І ступеня за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся на базі Одеського національного політехнічного університету. Тема роботи: «Медіа-середовище  сучасної бібліотеки: взаємодія з новими медіа та традиційними ЗМІ» (наук. керівник – Поліщук Т.І.); 27 березня 2019 року.
  • Терлецька Олеся та Щиглинська Мирослава (студентки 4 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») нагороджені дипломом ІІІ ступеня  у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся на базі Одеського національного політехнічного університету. Тема роботи: «Медицина України у дзеркалі бібліометрії» (наук. керівник – Григоревська О. В.); 27 березня 2019 року.

2018 рік

  • Литвинова Анастасія  (студентка 4 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») нагороджена дипломом ІІІ ступеняу ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся на базі Одеського національного політехнічного університету. Тема роботи: «Медіатека у світових та українських реаліях» (наук. керівник – Григоревська О. В.); 29 березня 2018 р.

2017 рік

  • Цюра Маргарита (магістр, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») нагороджена дипломом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що відбувся в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Тема роботи: «Бібліотерапія як засіб соціально-психологічної адаптації дітей та підлітків в новітніх умовах» (наук. керівник – Григоревська О. В.); 23 березня 2017 р.

2016 рік

  • Терлецька Олеся (студентка 2 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») стала одним із п’яти переможців міжнародного конкурсу «Мистецтво жити разом: діалог культур та особистостей», що був організований Міністерством освіти і науки України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, Київським університетом імені Бориса Грінченка, а також Українсько-турецьким культурним центром «Сяйво». проходив у період з травня по червень 2016 року. Тема роботи: «Мистецтво жити разом: на шляху до розбудови полікультурних бібліотек». Конкурс проходив у період з травня по червень 2016 року.

2015 рік

  • Цюра Маргарита (студентка 5 курсу, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») отримала 3 місце у номінації «Виставковий маркетинг» за участь у П’ятому Всеукраїнському студентському фестивалі виставкових технологій «ЕКСПО-ЗІРКА», м. Київ, який пройшов у рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра». Тема роботи: «Виставкова діяльність суб’єктів книжкового ринку: зарубіжний досвід» (наук. керівник Прокопенко Л. С.); 12 листопада 2015 р.

Апробації досліджень здобувачів

ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ ЗДОБУВАЧІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

Запрошуємо до друку на сторінках електронного видання «Молодий дослідник».

Збірник наукових праць «Молодий дослідник» засновано у 2022 році Факультетом української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.