Заходи Ради студентського самоврядування

План роботи Ради студентського самоврядування Факультету української філології, культури і мистецтва на 2023-2024 навчальний рік


31 травня 2024 року студенти Факультету української філології, культури і мистецтва Гуль Антон та Керносенко Аніта брали участь у загальноуніверситетському конкурсі «Miss & Mister Grinchenko University 2024». Під час виступу учасники демонстрували свої творчі й інтелектуальні здібності. Активну участь в організації заходу брали члени Ради студентського самоврядування, створюючи декорації, готуючи конкурсантів до виступу.

Miss Mister Grinchenko University 2024

Miss Mister Grinchenko University 20242

23 травня 2024 року команда Ради студентського самоврядування Факультету української філології, культури і мистецтва організувала проведення гостьової лекції Олександри Шевченко, літературознавця, автора підкасту про українську культуру «На Часі», викладача Всеукраїнської онлайн-школи, головного партнера проєкту «SavED schools» «Українська література під час військової агресії» та літературник «Чуттєва лірика» із декламацією авторської поезії студентів.

літературник Чуттєва лірика

літературник Чуттєва лірика2

16 травня 2024 року члени Ради студентського самоврядування Факультету долучилися до флешмобу до Дня вишиванки #моя_грінч_вишиванка.

моя грінч вишиванка

моя грінч вишиванка2

16 травня 2024 року команда Ради студентського самоврядування Факультету брала участь у тренінгу «Особливості згуртування команди», проведений заступником декана Факультету Т. О. Саврасовою-В’юн.

Особливості згуртування команди

29 квітня 2024 року члени Ради студентського самоврядування Факультету долучилися до загальноуніверситетського конкурсу «Словник Грінченка і сучасність».

Словник Грінченка і сучасність

09 квітня 2024 року Рада студентського самоврядування Факультету української філології, культури і мистецтва брали участь у заходах до Дня Факультету української філології, культури і мистецтва та посіли 2 місце в інтерактивному конкурсі «Факультет безмежних можливостей”.

Факультет безмежних можливостей

01 квітня 2024 року члени Ради студентського самоврядування і студенти Факультету української філології, культури і мистецтва долучилися до загальноуніверситетського фестивалю-конкурсу «Grinch Improv Fest» і посіли 3 місце.

Grinch Improv Fest

23 березня 2024 року Рада студентського самоврядування Факультету організувала і провела благодійний тематичний захід для студентів «Mafia» з метою збору коштів для підрозділу викладачів Факультету, які служать в лавах ЗСУ.

Mafia 3

14 березня 2024 року в рамках загальноуніверситетської благодійної акції «Колодій. Масниця. Боротьба на культурному фронті» Рада студентського самоврядування долучилася до цільового збору коштів для військових Збройних Сил України.

Колодій. Масниця. Боротьба на культурному фронті

13 березня 2024 року виступила Рада студентського самоврядування організувала і провела гру «Mafia» для студентів Університету.

Mafia 2

17 січня 2024 року Голова Ради студентського самоврядування Факультету Артем Виноградний представив річний звіт про діяльність студради за 2023 рік.

Звіт студради 2023

22 грудня 2023 року члени Ради студентського самоврядування провели майстер-клас «Різдвяне оригамі» для учнів молодших класів шкіл Оболонського району міста Києва.

Різдвяне оригамі

Із 14 до 31 грудня 2023 року команда Ради студентського самоврядування організувала розіграш і збір коштів задля реалізації волонтерської ініціативи і допомоги  притулку «У добрі руки».

У добрі руки

11 грудня 2023 року представники Ради студентського самоврядування організували і провели благодійну гру «Mafia» зі збором коштів на допомогу безпритульним тваринам.

Mafia

21 листопада 2023 року команда  Ради студентського самоврядування Факультету української філології, культури і мистецтва презентувала  соціальний проєкт «Happy Animals» на конкурсі соціальних проєктів студентських груп Факультету і посіла 3 місце.

Соціальний проєкт Happy Animals

17 листопада 2023 року команда першокурсників Факультету української філології, культури і мистецтва долучилася до загальноуніверситетського фестивалю «Ось ми які».

Ось ми які 2023 2

31 жовтня 2023 року Рада студентського самоврядування організувала і повела фестиваль першокурсників Факультету української філології, культури і мистецтва «Ось ми які».

Ось ми які 2023

27 жовтня 2023 року члени Ради студентського самоврядування долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.

Радіодиктант

01.09.2023 р. — інавгурація першокурсників 2023 року.

Першокурсники познайомилися зі своїми кураторами, а завдяки координаторам дізналися більше про можливості Університету Грінченка.
inavhuratsiia pershokursnykiv


21.08.2023 р. — відбір координаторів ФУФКМ.

Студентське самоврядування Факультету обрало координаторів на 2023-2024 навчальний рік, які допомагатимуть першокурсникам адаптуватися у стінах Університету Грінченка.


23.06.2023 р. — привітання випускникам Факультету української філології, культури і мистецтва.

Ради студентських самоврядувань ФУФКМ та ФРГФ підготували відеопривітання випускникам 2023 року.
Pryvitannia vypusknykam


12.06.2023 р. — збір гуманітарної допомоги для потерпілих у Херсоні.

РСС ФУФКМ долучилася до Університетської ініціативи зі збору коштів для потерпілих херсонців. За ці кошти було придбано та відправлено ліки, засоби особистої гігієни, корм для тварин.
Humanitarna dopomoha


27.05.2023 р. - захід для студентів Факультету «Kyivseption», присвячений Дню Києва.
Ради студентських самоврядувань ФУФКМ та ФІТМ організували захід, де збирали кошти на потреби «Рубежу».                   
Kyivseption


24.05.2023 р. — тренінг для членів РСС з командоутворення
Центр програм із лідерства служіння провів для Ради студентського самоврядування тренінг з командоутворення, який допоміг кожному більше розвинути як особистісні, так і командні навички.
treninh z komandoutvorennia


14.05.2023 р. — допомога у відновленні населеного пункту Мощун.

Разом зі спільнотою «Сміливі відновлювати» представники студентської ради Факультету української філології, культури і мистецтва їздили до села Мощун, що зазнало сильних руйнувань під час окупації. У результаті було здійснено допомогу у прибиранні території двору, що зазнав руйнації.
Moshchun


07.04.2023 р. — День Факультету української філології, культури і мистецтва
Рада студентського самоврядування долучилася до заходів, присвячених Дню Факультету. Студентське самоврядування підготувало відео в межах інтерактивного конкурсу «Факультет безмежних можливостей».

Den FUFKM


24.03.2023 р. — звіт голови Ради студентського самоврядування Факультету
Олександра Кабакова – голова Ради студентського самоврядування Факультету прозвітувала про діяльність студентського самоврядування на Факультеті української філології, культури і мистецтва

Sasha Kabakova


20.02.2023 р. — Революція Гідності
Рада студентського самоврядування презентувала проєкт, де кожен дізнався, як студенти і викладачі Університету переживали Революцію Гідності

revol


20.01.2023 р. – тренінг для членів РСС «Робота в колективі: як не боятися висловлювати власні думки»

Члени Ради студентського самоврядування Факультету брали участь у тренінгу з командо утворення Центру програм із лідерства служіння. Учасники здобули необхідні навички для роботи в команді

тренінг


 

29.12.2022 р. – зустріч з дітьми-переселенцями з Благодійним фондом «Поруч»

Завдяки благодійному збору коштів члени Ради студентського самоврядування Факультету привітали дітей, які виїхали з територій, де досі тривають бойові дії

зустріч дітей і БФ


06.12.2022 р. – челендж до Дня Збройних сил України

Рада студентського самоврядування Факультету привітала захисників і захисниць зі святом, подякувала нашим воїнам за відданість і мужність.

День Збройних Сил


жовтень-грудень 2022 р. – фестиваль «Ось ми які!»

Координатори на чолі з Радою студентського самоврядування розкривали таланти першокурсників на щорічному традиційному фестивалі «Ось ми які!».

Ось ми які


вересень-жовтень 2022 р. – відбір студентів Факультету до Ради студентського самоврядування

Кандидати в члени ради студентського самоврядування Факультету готували відеопрезентації, брали участь в опитуванні. Остаточне рішення було за студентами Факультету. 7 жовтня 2022 року пройшли студентські вибори. Основний склад Ради студентського самоврядування Факультету затверджений.

РСС


17.09.2022 – посвята першокурсників

Першокурсники вперше познайомилися зі своїми кураторами, координаторами, дізналися багато цікавого про обрані спеціальності

посвята