Контакти

(044) 426-46-60

kik.fufkm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, каб. 220

Політова Олена Аркадіївна

Google Academy Профіль кафедри у Google Академії

fb Профіль кафедри у Facebook

Youtube Профіль кафедри в Youtube

instagram Профіль кафедри в Instagram

Проєктна діяльність студентів кафедри інформаційних комунікацій

IMAGE 2025 02 26 18 54 45«Говорить Київ» — це творчий задум студентів групи ВТПб-1-22-4.0д, реалізований у межах навчальної практики з дисципліни «Майстерність ведучого в кадрі».

Протягом роботи над проєктом студенти самостійно шукали ідеї, писали сценарії, продумували подачу та представляли свої історії в кадрі. Основним завданням було створити інста-рілс про знакові київські локації, які формують унікальний характер міста: улюблені вулички, затишні кав’ярні, мистецькі простори та місця, сповнені історії.

Практикум з інтервюванняЦей проєкт — творчий виклик, що відкрив нові можливості для кожного студента спеціальності Аудіовізуальне мистецтво та виробництво групи ВТПб-1-23-4.0д. На дисципліні «Практикум з інтерв'ювання» під керівництвом старшого викладача, досвідченого інтерв’юера А. В. Мажари, студенти створили серію унікальних інтерв’ю, самостійно обираючи героїв і втілюючи власне бачення процесу інтерв’ювання.

Kyiv navyvoritВідеоробота «Київ навиворіт» як проєкт створена студентами спеціальності “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” Катериною Лєпішевою, Катериною Демяновою, Каріною Схаб, Олесею Рябенко (група ВТПб-1-21-4.0.д).

шепіт4«Шепіт корінців» — онлайн-гра з елементами головоломки розроблена студенткою 4 курсу групи спеціальності «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа» Катериною Котенко для Публічної бібліотеки імені Лесі Українки міста Києва. Інтерактивна гра розроблялася під керівництвом доцента кафедри Є. О. Малюка, який в рамках роботи гуртка «Медіалабораторія» консультував студентку щодо контенту і технічних характеристик відеогри.

Головна фоткаjpegІнтелектуальне шоу-гра створено здобувачами освіти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»  групи ВТПб-1-22-4.0д для студентів Університету. Гра присвячена пізнанню спадщини Бориса Грінченка за допомогою його Словника.  Студенти змагаються у трьох раундах за звання найкращого знавця слів зі Словника Бориса Грінченка. Особливістю проєкту є те, що у кожному випуску на сцені грають нові команди з капітанами, ведуча гри також завжди змінюється. Для того, щоб відчути себе у різних образах  цього шоу, студенти у різних випусках змінюють свої ролі, адже вони можуть бути продюсерами, редакторами, ведучими, контент-мейкерами, сценаристами, монтажерами, операторами, звукорежисерами.

Сторінка 1 із 3