Термін подання робіт для участі: від 17 жовтня до 6 листопада (включно).

Про проєкт

Ukrainska mova v obiektyvi logoВсеукраїнський конкурс учнівської і студентської молоді «Українська мова в об’єктиві» започатковано у 2021 році кафедрою української мови Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Першими переможцями Конкурсу стали учасники з м. Соледар (Трубачов Максим, Лутков Микола, Рудаченко Микита, Груша Катерина) із відеороботою «Мова - це ти» (сюжет про участь у Конкурсі в ЗМІ).

У 2023 році журі Конкурсу опрацювало рекордну кількість творчих робіт (290).

У 2023 році проєкт посів І місце в загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі соціальних проєктів «З Києвом і для Києва».

Ukrainska mova v obiektyvi. Dyplom

◄ РЕЄСТРАЦІЯ