Освітній воркшоп

«Академічна культура дослідника в освітньому просторі»

До Всесвітнього дня науки 10 листопада 2022 року члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва організували освітній воркшоп «Академічна культура дослідника в освітньому просторі».

Марія БОЙКО (аспірантка IV року навчання освітньої програми 035 Філологія) та Лайма ДАУКШАС (аспірантка I року навчання освітньої програми 011 Філологія Освітні, педагогічні науки) розкрили сутність і значення академічної доброчесності в освітньому просторі, ознайомили з особливостями дотримання принципів академічної доброчесності для забезпечення якісної навчальної та науково-дослідницької діяльності. Також у межах онлайнового заходу учасники дізналися про нормативно-правове забезпечення академічної доброчесності та досвід розвитку її в Україні.114

Гостьова лекція Валерії Добрянської

18 жовтня 2022 року команда Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва організувала зустріч з Валерією ДОБРЯНСЬКОЮ, журналістом, кастинг-директором популярних українських телевізійних проєктів і кінострічок. Пані Валерія не лише поділилася історією власного професійного зростання, а й розповіла як потрібно розвиватися під час війни та поглиблювати свої знання.

Усі учасники дізналися про книги, що мотивують і допомагають досягти успіху у фаховій сфері. Висловлюємо щиру вдячність тренерці за натхнення, ідеї, щирі поради.

Наукове товариство Факультету української філології, культури і мистецтва

з1

з2. PNG

Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Київського університету імені Бориса Грінченка

18 жовтня 2022 року відбулася онлайнова Конференція Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка. До обговорення актуальних проблем долучилися Марія БОЙКО, голова Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва, Лайма ДАУКШАС, заступник голови, Олександра МАМОТ, секретар.

З вітальним словом до учасників звернулася Наталія ВІННІКОВА, проректор з наукової роботи. Таємним голосуванням головою студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка обрали Ольгу МУСІЯЧЕНКО, заступника декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. У підсумках конференції зазначили, що висловлені в обговоренні цікаві спостереження сприятимуть подальшим науковим пошукам. Зичимо успіху в реалізації задуманих ідей!

15 жовтня усі охочі відвідали тренінг «Продуктивність  твоя суперсила», який підготувала Олександра МАМОТ,  секретар Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва, студентка ІІІ курсу освітньої програми 035.01 Українська мова та література.

Олександра поділилася з учасниками заходу таємницями підвищення власної продуктивності, розкрила три складники балансу. Вдячні тренерці за натхнення, ідеї та щирі поради.
Знімок_екрана_2022-10-15_100600.png

Знімок екрана 2022 10 15 101051

Знімок екрана 2022 10 15 101723 копія

Знімок екрана 2022 10 15 104558

4 жовтня 2022 року відбулися онлайнові Збори Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва. З вітальним словом до учасників звернулася Людмила ОВСІЄНКО, заступник декана з наукової роботи.
Таємним голосуванням головою Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва обрали Марію БОЙКО, аспірантку ІV року навчання, спеціальності 035 Філологія (українська мова), а заступником голови Лайму ДАУКШАС, аспірантку І року навчання, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
На зборах учасники визначили делегатів на Конференцію Наукового товариства Університету та підтримали кандидатуру Олександри МАМОТ, студентки ІІІ курсу, освітньої програми 035.01 Українська мова та література, на посаду секретаря.

Щиро вітаємо оновлену команду та зичимо успіху в реалізації задуманих ідей!

naukove_tovarustvo

Знімок екрана 2022 10 04 113901

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм