Склад комісії з питань академічної доброчесності Факультету української філології, культури і мистецтва

1. Овсієнко Людмила Миколаївна, голова Комісії, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української мови, заступник декана з наукової роботи Факультету української філології, культури і мистецтва.

2. Ковбасенко Юрій Іванович, заступник голови комісії, кандидат філологічних наук, професор, професор кафедри світової літератури, голова науково-методичної комісії Факультету української філології, культури і мистецтва.

3. Козлов Роман Анатолійович, член комісії, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва.

4. Вінтонів Тетяна Миколаївна, член комісії, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва.

5. Стамбол Ігор Іванович, член комісії, кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва.

6. Бойко Марія Іванівна, секретар комісії, викладач кафедри української мови, голова Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка.