Події кафедра інформаційних комунікацій

IMG 338320 травня 2024 року у студентів 3 курсу ОП Ведучий телевізійних програм спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво розпочалася монтажно-операторська практика на базі Українського кризового медіа-центру (далі УКМЦ).

17 05 24 3 Copy17 травня 2024 р. для здобувачів освітньо-наукової програми 035/029.00.02 «Біографістика і текстологія» гостьову лекцію «Українські мемуари: комунікативний та джерелознавчий вимір» провела завідувач відділу теорії та методики біобібліографії Інституту біографічних досліджень НБУВ, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Надія Любовець. Тематика лекції відповідає завданням  опанування магістрами дисципліни «Джерелознавство» (викладач - професор кафедри інформаційних комунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій Олена Григоревська).

15. 05. 2Калейдоскоп травневих наукових зустрічей включає різні за формою та тематикою заходи – конференції, дискусії, ворк-шопи, майстер-класи, які поєднують іменитих і зовсім молодих науковців. Проте існують і традиції, які залюбки підримують грінценківці!

2024 05 15 12.50.54З метою профорієнтаційної діяльності та розширення співпраці кафедри інформаційних комунікацій 13 травня 2024 року було проведено зустріч для студентів 2 і 3 курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з директором Міжнародного бібліотечного центру Бібліотеки імені Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом, Оленою Посвистак та випускницею магістерської освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Діаною Дашинською, яка працює під керівництвом пані Олени у відділі обслуговування користувачів.

2024 05 13 10.33.299-11 травня до Дня Європи в Україні студенти 3 і 4 курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (ОП ІБАС) та викладачі кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у Форумі «Стабілізація країни: культура, освіта, потенціал», який відбувся у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки міста Києва.

Сторінка 1 із 23