Заходи кураторів

Л115-19 квітня 2024 року куратори Факультету української філології, культури і мистецтва в рамках реалізації заходів із розвитку корпоративної культури і лідерства провели для студентів серію кураторських годин:

photo 5260223980340631377 y Упродовж квітня 2024 року куратори Факультету української філології, культури і мистецтва провели з учасниками освітнього процесу роз’яснювальну роботу щодо уникнення ураження мінами, вибухонебезпечними предметами, недопущення використання ворожих електронних публічних серверів, правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

01 вересня 2023 року, в День знань, студенти Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали організовані наставниками кураторські години на тему «Пам’ять про подвиг українського Воїна».

26 квітня 2023 року старший викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Горохова Т.О. провела для студентів тематичне практичне заняття до 37 річниці Чорнобильської трагедії.

доброчесністьУпродовж квітня 2023 року куратори Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках реалізації заходів із розвитку корпоративної культури і лідерства провели для студентів серію кураторських годин:

Сторінка 1 із 4