04212, Україна, м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б

(044) 428-34-16

fufkm@kubg.edu.ua

Фестиваль науки – 2021: Круглий стіл «Ключі до інтерпретації творів Василя Стефаника», приурочений до 150-річчя з дня народження Василя Стефаника

14 травня 2021 року виповнилося 150 років з дня народження видатного українського письменника Василя Стефаника. З цієї нагоди студенти 3 курсу денної і заочної форми навчання взяли участь у науковому семінарі «Ключі до інтерпретації творів Василя Стефаника». Дець Ірина, Гаркава Олександра, Коверко Катерина, Свинаренко Таміла, Мірошник Анастасія представили  цікаві та ґрунтовні доповіді про життєвий і творчий шлях письменника. Студенти заочної форми презентувати власні інтерпретації обраних новел В. Стефаника. На семінарі відбулася плідна дискусія, яка дозволила долучитися до «загадкового внутрішнього світу і харизми Василя Стефаника». Модерувала захід доцент кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства кандидат філологічних наук Світлана Євтушенко.