04212, Україна, м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б

(044) 428-34-16

fufkm@kubg.edu.ua

Онлайн-презентація багатотомного видання «Борис Грінченко. Зібрання творів»

Грінченківська декада – 2020 в Інституті філології розпочалася з презентації багатотомного видання «Борис Грінченко. Зібрані твори» студентам-першокурсникам та науково-педагогічним працівникам.

9 томів педагогічного, фольклористичного, етнографічного, народопросвітнього доробку Бориса Дмитровича презентували грінченківцям директор Інституту філології доктор філологічних наук, професор Ірина Євгеніївна Руснак та завідувач НМЦ видавничої діяльності, директор видавництва Марія Миколаївна Прядко.

Учасники зібрання мали чудову нагоду побачити перший з чотирьох томів Епістолярної спадщини Бориса Грінченка.

Професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, доктор філологічних наук Роман Анатолійович Козлов розповів про роботу зі створення онлайнової платформи, де будуть представлені тексти творів Бориса Дмитровича.

Взяли участь у розмові про важливість пошанування метра нашого Університету старший науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, кандидат історичних наук Світлана Серафимівна Андрєєва та молодший науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Ірина Вадимівна Яковлева, яка, зокрема, наголосила на плідній подвижницькій науково-дослідницькій діяльності в галузі грінченкознавства провідного наукового співробітника кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, кандидата філологічних наук, Почесного професора Університету Василя Васильовича Яременка.