Заходи із розвитку корпоративної культури і лідерства

доброчесністьУпродовж квітня 2023 року куратори Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках реалізації заходів із розвитку корпоративної культури і лідерства провели для студентів серію кураторських годин:

• «Культура академічного спілкування» (куратор – Башкирова О.М.);
  • «Корпоративна етика Університету Грінченка» (куратор – Вінтонів Т.М.);
  • «Кодекс академічної доброчесності: підґрунтя корпоративної культури Університету» (куратор – Малюк Є.О.);
  • «Академічна доброчесність і корпоративна етика» (куратор – Новикова Р. А.);
  • «Корпоративна культура поведінки під час використання соціальних мереж» (куратор – Стамбол І. І.);
  • «Дотримання засад корпоративної етики та доброчесності у підготовці наукових робіт» (куратор – Терещенко Н. М.).

Такі заходи допомагають підтримувати корпоративну поведінку студентів, академічну доброчесність при написанні наукових робіт, визначають спосіб міжособистісної взаємодії в університетському житті.