Підсумки загальноуніверситетського фестивалю-конкурсу соціальних проєктів «З Києвом і для Києва»

IMG 20231206 153423Колектив Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка вітає викладачів кафедри української мови, доктора філологічних наук, професора Вінтоніва Михайла Олексійовича, кандидата педагогічних наук Горохову Тетяну Олександрівну, доктора філософії зі спеціальності «Філологія» Бойко Марію Іванівну з перемогою у загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі соціальних проєктів «З Києвом і для Києва». Проєкт «Українська мова в об’єктиві» спрямовано на залучення учнів старших класів, студентів ліцеїв, коледжів до популяризації української мови; виявлення, підтримку творчі здібності молоді; розвиток навичок і здібностей учнів у  фото- та відеомистецтві.

Бажаємо команді проєкту творчої енергії та натхнення, вагомих здобутків у реалізації креативних ідей, мудрості, оптимізму та нових перемог!