ОНЛАЙНОВА ВІКТОРИНА «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ, ЕТИКА ТА КУЛЬТУРА ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ, МАГІСТРАНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Питання академічної доброчесності сьогодні надзвичайно актуальне для здобувачів усіх рівнів освіти. 8 грудня у межах Грінченківської декади члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених Факультету української філології, культури і мистецтва підготували й провели онлайнову вікторину «Академічна доброчесність, етика та культура освітньої простору».

Учасники не лише пригадали принципи академічної доброчесності, а й проаналізували конкретні приклади порушень. Найбільше правильних відповідей було у студентів ІІ курсу освітньої програми «Українська мова та література» і магістрантів І року навчання освітньої програми «Прикладна філологія».

Тішить те, що до заходу доєдналися студенти інших факультетів.

Дякуємо усім учасникам за активність!