2024 – РІК НОВИХ ТВОРЧИХ ПЕРЕМОГ

photo 5258007845935371372 yСтудентський театр Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Чарівне місто» активно продовжує свою роботу в 2024 році під художнім керівництвом режисера-постановника, викладача кафедри германської філології Кобиляцької Ганни Сергіївни, студентки магістратури  спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» Київського університету культури.

Репертуар театру постійно поповнюється новими виставами, серед яких комедія, казка, мюзикл. Із останньою виставою театру можна ознайомитися за покликанням: https://fufkm.kubg.edu.ua/pro-fakultet/podii/2144-rozvytok-mystetstva-zaporuka-sylnoyi-natsiyi.html

Дружній колектив театру впродовж 2023 року залучив до роботи нових акторів – студентів різних факультетів Університету Грінченка. Наразі колектив театру налічує 15 акторів.

За підтримки Факультету української філології, культури і мистецтва, який сприяв створенню і розвитку театру, з жовтня 2023 року ініційовано проведення акторських тренінгів для студентів Університету. Тренінги акторської майстерності спрямовані на засвоєння учасниками знань, практичних навичок зі сценічного мовлення, сценічного руху та імпровізації.

Колектив театру постійно працює над новими ідеями, художніми образами, добирає костюми, реквізит, декорації.

Театр «Чарівне місто» бажає всім успіхів і творчого натхнення у новому році!