Календар подій

Фестиваль науки – 2024: (Не)конференція «Від практичного досвіду грінченкознавства до освітньої програми: “Біографістика і текстологія” як виклик часу»

Фестиваль науки 2024 Грінченко

Дата: 21 травня 2024 року

Час: 11:00

Місце проведення: 203 авд. (II поверх, вул. Левка-Лук’яненка, 13-Б).

Цільова аудиторія: студенти, молоді й досвідчені вчені, науково-педагогічні працівники, працівники музеїв і бібліотек.

Реєстрація: для участі в заході необхідно до 16:00 год. 17 травня зареєструватися

Спікери:

Ірина Руснак, декан Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства;

Ігор Стамбол, кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук;

Олена Григоревська, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук;

Тетяна Вірченко, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук.

Під час заходу будуть охарактеризовані здобутки в царині грінченкознавства, висвітлені перспективи біографічних і текстологічних студій; обговорені тенденції осмислення персоналії Грінченка в музейній діяльності; окреслені сучасні новації в програмах другого (магістерського рівня), заснованих на результатах наукових досліджень.