Календар подій

Фестиваль науки – 2024: Вебінар «Проблеми встановлення академічного плагіату в дослідженнях: кейси Комітету з етики Національного агентства»

Фестиваль науки 2024 Грінченко

Дата: 16 травня 2024 року

Час: 14:00

Формат проведення: дистанційно (платформа Zoom).

Цільова аудиторія: магістранти, аспіранти, наукові, науково-педагогічні працівники.

Реєстрація: для участі в заході необхідно до 16:00 год. 15 травня зареєструватися.

Спікер: Олена Єременко, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Під час заходу учасники дізнаються про досвід роботи Комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, поглиблять розуміння культури академічної доброчесності.