V Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Інститут філології

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!

Запрошуємо Вас 4 листопада 2020 року взяти участь

у Всеукраїнській науково-практичній конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА»

Проблематика конференції:

• Історико-культурні параметри творчості українських письменників.
  • Стильове розмаїття української та світової прози.
  • Генологія літератури: взаємовпливи та еволюція.
  • Різноаспектні проблеми функціонування української мови.
  • Сучасна теоретична лінгвістика.
  • Актуальні питання прикладної лінгвістики.
  • Міжкультурна комунікація: лінгвістика, переклад, методика викладання іноземних мов.
  • Методика викладання мови та літератури.

Формат проведення конференції: дистанційно на платформі Zoom.

Порядок роботи конференції:

Пленарне засідання                       10.00 – 12.00

Секційні засідання                        13.00 – 15.30

Робоча мова конференції: українська, англійська.

У рамках конференції планується робота літературознавчої, лінгвістичної, перекладознавчої та методичної секцій, а також презентація проєктів «Мій філологічний стартап».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ПРОЄКТІВ «МІЙ ФІЛОЛОГІЧНИЙ СТАРТАП»

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі.

Учасники заходу отримають сертифікат та програму конференції.

Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у фахових виданнях: «StudiaPhilologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології».

Вартість участі у конференції:

Оргвнесок – 100 грн для аспірантів і молодих учених, 60 грн для магістрантів та студентів (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, у т.ч. виготовлення програми конференції, сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код   ЄДРПОУ   02136554,   Р/р № UA468201720314261002201048659, Держказначейська службаУкраїни м. Київ, кодбанку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції» та/або «Оплата вартості друку статті».

Вартість друку статті у фахових виданнях:

Умови друку статті визначені для кожного журналу, детальна інформація – «StudiaPhilologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології».

Друк статей в електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології» для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка ­– безкоштовний. Для студентів інших навчальних закладів – вартість публікації становить 10 грн за сторінку.

Для участі у конференції

просимо до 28 жовтня 2020 р. на електронну адресу оргкомітету конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. подати:

1. Реєстраційну форму учасника конференції (назва файла «Прізвище автора.заявка»).

2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора.оргвнесок»).

3. Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений у двох форматах – doc. та rtf., назва файла «Прізвище автора.стаття»).За умови друку в електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології».

4. Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора.рецензія»).

* Тема листа «Конференція_молодих_учених».

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатор: Доценко Олена Леонідівна, заступник директора Інституту філології з наукової роботи, кандидат філологічних наук.

Довідки за телефоном: (067) 388-10-96.

Оргкомітет конференції