(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Участь магістрантів у Міжнародній науковій конференції молодих україністів

IMG dee1e05aca53ce622811e2447bae80c7 V13-14 травня 2024 р. магістрантки освітньої програми "Зарубіжна література та світова художня культура" Олена Барнич і Тетяна Доброштан взяли участь у Міжнародній науковій конференції молодих україністів "Культура конфлікту - конфлікт культур. Мова, література, мистецтво, медіа та  війна в Україні", організованій низкою українських університетів (серед яких - Києво-Могилянська академія) у кооперації з Варшавським університетом.

Магістрантки презентували свої доповіді на секції з літературознавства, яку модерували Dr Marta Zambrzycka та Dr Sebastian Delura.

Олена Барнич розповіла про програму шлюбу модерного типу в епістолярії Ольги Кобилянської.

Тетяна Доброштан поділилася результатами дослідження про особливості структури роману-фрески Іво Андрича "Міст на Дрині".

"Ми досі під враженням від виступів. Це було дуже пізнавально. Кожна доповідь - цікава і сильна. Важливо обмінюватися досвідом, ділитися своїм і навчатися хорошого в інших", - так резюмували побачене і почуте на конференції наші магістрантки.