(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Участь у дискусії «Перспективи українознавчих студій у Вільному університеті Брюсселя»

image 2024 05 15T162145.82614 травня 2024 р. доцент кафедри світової літератури Юлія Вишницька взяла участь у дискусії «Перспективи українознавчих студій у Вільному університеті Брюсселя», організованій кафедрою інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва в межах Фестивалю науки Університету Грінченка. На зустрічі йшлося про перспективні напрями наукової, освітньої та культурно-мистецької співпраці між Бельгією та Україною.
Ключові тези такої співпраці озвучили науковці Вільного університету Брюсселя (Королівство Бельгія):

ОД Мерлін, професор політології, Факультет філософії та соціальних наук; Оксана Козлова, викладач Департаменту перекладів, Факультет літератури, перекладу та комунікації; Колін Маєстрачі, докторант політології, Факультет філософії та соціальних наук.

Модерувала захід професор Олена Григоревська.