(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Участь у тренінгу з тактичної медицини

IMG 20240427 164135 46927 квітня 2024 р. доцент кафедри Юлія Вишницька взяла участь у тренінгу "Тактична домедична допомога для цивільних. Що необхідно знати кожному". Захід було організовано в межах соціального проєкту "З Києвом і для Києва" радницею голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заступницею декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Ольгою Мусіяченко.

П'ятигодинний тренінг модерував завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор Валентин Саєнко. Учасники відпрацьовували навички та вміння  практичного застосування знань про домедичну допомогу в цивільних умовах під час війни: як правильно накладати турнікет, зупиняти масивну кровотечу, переміщати пораненого, робити непрямий масаж серця й відновлювати дихальні шляхи, як діяти в разі вибухової травми тощо.