(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Лекція Олександри Дідух (Віденський університет) на тему «Найновіша історія української мови. Українська мова після 2014»

image 4326 січня 2024 р. співробітники кафедри світової літератури (Гальчук О.В., доктор філологічних наук, професор; Вишницька Ю.В., доктор філологічних наук, доцент; Шовкопляс Г.Є., кандидат філологічних наук, доцент) відвідали лекцію Олександри Дідух (Віденський університет) на тему «Найновіша історія української мови. Українська мова після 2014». Порушені лекторкою питання лагідної та радикальної українізації, мовного пуризму, семантичних неологізмів, евфемізмів, дисфемізмів спричинили жваву фахову дискусію.

Лекція відбулася в межах діяльності Міждисциплінарної наукової мережі: освіта, мова, міграція Vision Ukraїne