(044) 426-86-65

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Виставка Поліни Райко

"Поліна Райко. Зникоме" - так називається виставка розписів олешківського будинку самобутньої української мисткині. Унікальні розписи Поліни Райко майже вщент знищено внаслідок підриву 6 червня 2023 року російськими окупантами Каховської ГЕС.
З рефлексіями про виставку можна познайомитися у соцмережах на сторінках відвідувачів, серед яких - учасники науково-творчого гуртка "Буття художнього твору у світовому літературознавчому континуумі": магістранти освітньої програми "Зарубіжна література та світова художня культура" Крістіна Синчук, Наталія Кашич, Крістіна Журба та її випускниці - Ніка Явиць, Ірина Стеценко, Катерина Чернова. Захід організовано керівниками гуртка - професором Оксаною Гальчук та доцентом Юлією Вишницькою.
Докладніше про виставку - https://fb.watch/nafGlP2YUO/