(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Онлайн-вебінар «Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів»

image 1

30 листопада 2021 р. завідувач кафедри Галина Бітківська і доцент Юлія Вишницька взяли участь в онлайн-вебінарі «Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів», який проведено Американськими Радами з міжнародної освіти в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Спікер заходу Діна Вьорткіна, директор Офісу інформації та навчальних технологій Коледжу освіти Університету штату Флорида висвітлила поняття «хижацькі видання» та які наслідки має в них публікація для дослідників. Діна Вьорткіна ознайомила учасників з практиками, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників. Серед учасників вебінару розгорнулася жвава дискусія щодо проблеми формування рейтингових списків наукових журналів для публікацій, зокрема було зауважено, що така тактика більше привертає увагу до самих журналів, а не до змісту статей.

Автор тексту Г. Бітківська

Подія висвітлена на сторінці кафедри у Фейсбук