(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

21-22 жовтня 2021 р. кафедра світової літератури гідно представила Університет Грінченка на 8th Іnternational Scientific Сonference Linguistic, Educational, and Intercultural Research 2021 (LEIC Research 2021). Співорганізатори конференції – Institute of Foreign Languages of the Faculty of Philology of Vilnius University (Lithuania), Leipzig University (Germany), the Arqus European University Alliance.

Організатори конференції радо підтримали мовну ініціативу грінченківців: завдяки нашим колегам доповіді на конференції прозвучали не лише англійською, литовською, російською мовами, а й українською мовою.

Юлія Вишницька виступила з доповіддю «Сміттєзвалище як аксіологічний вимір самоідентичності (на матеріалі сучасної української і турецької літератури)» (Landfill as an Axiological Dimension of Self-identity (Based on Modern Ukrainian and Turkish literature). Презентацію доповіді англійською мовою було проілюстровано фотографіями колажів зі сміття, які створили школярі Луцька.

Тетяна Динниченко поділилася з учасниками конференції розвідкою «Особливості психоаналітичного методу в повісті Михайла Зощенка «Перед сходом сонця» (Features of the Psychoanalytic Method in M. Zoshchenko's Story "Before Sunrise").

Оксана Гальчук запропонувала для дискусії доповідь «Діти Fin De Siècle: Образ і метафора дитини в літературі рубежу XX століття» (Children Fin De Siècle: the Image and Metaphor of the child in Literature at the Turn of the Twentieth Century).

Інформація на сторінці Facebook.

Автор тексту Юлія Вишницька