(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Участь у Міжнародній науково-мистецькій конференції «Полілог культур»

07 жовтня 2021 р. члени кафедри світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка професор Юрій КОВБАСЕНКО та викладач Вікторія ДОГАДІНА взяли участь у Міжнародній науково-мистецькій конференції «Полілог культур», що відбулася в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка в рамках XVII Міжнародного фестивалю моновистав «Марія», присвяченого пам’яті видатної української акторки Марії ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ.

Цей науково-мистецький форум зібрав широке коло провідних фахівців і громадсько-політичних діячів з усієї України. З вітальним словом до учасників конференції звернулася Народна артистка України Лариса КАДИРОВА, котра блискуче модерувала цей науково-мистецький захід, а увечері подарувала глядачам насолоду зустрічі з Високим мистецтвом, презентувавши власну моно-виставу.

Ґрунтовною преамбулою конференції став виступ уповноваженого з захисту державної мови в Україні (омбутсмена) Тараса КРЕМІНЯ. Після доповіді Юрія КОВБАСЕНКА про українсько-зарубіжні міжлітературні зв’язки плідний науково-мистецький діалог продовжили голова Творчого об’єднання перекладачів НСПУ, Віце-президент УАВЗЛ Сергій БОРЩЕВСЬКИЙ, головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ, професори Микола ВАСЬКІВ, Ярослав ГАРАСИМ, а також низка відомих і молодих мисткинь, котрі презентували актуальні напрацювання в царині української та зарубіжної літератури й культури.

Переглянути статтю на сторінці Facebook

Автор тексту: професор Ю.І. Ковбасенко