
11 червня на підсумковому занятті з дисципліни "Теорія і практика соціальних комунікацій" студенти першого курсу освітньої програми "Ведучий телевізійних програм" під керівництвом викладача Євгена Малюка, вдруге за рік завітали до університетської радіостудії Radio BG. У межах теми заняття, яка стосувалася інформаційної війни, студенти мали адаптувати аналітичний матеріал з даної теми, дотримуючись принципів академічної доброчесності, в новинний формат для радіо. Завдання було непростим, адже аналітичний формат статей та інформаційний стиль новин мають різну специфіку, проте більшість здобувачів успішно підготували тексти.
Базовий інструктаж щодо начитування новин на радіо провів завідувач навчальної лабораторії радіомовлення Костянтин Бакаєвич. Першокурсники помітно нервували, трохи соромлячись виконувати вправи з розігріву мовного апарату, що є необхідною частиною підготовки до начитування. Студенти відпрацьовували роботу в прямому етері, коли немає можливості переписати наново, що теж трохи додавало напруження. Судячи по запису, який відбувався далі, більшість студентів все ще нервували перед мікрофоном, однак розминка зробила свою справу - і навіть якщо голос у когось починав тремтіти на початку, він дуже швидко відновлювався, і вже під кінець голоси звучали переконливо.
Після закінчення запису студенти вирішили провести імпровізовану фотосесію в студії. Їм було очевидно приємно відчувати себе ведучими.
Сподіваємося, що здобувачі зможуть себе реалізувати в цій царині, ми ж, викладачі, будемо усіляко намагатися їм цю можливість реалізувати.
![]()

