Контакти

(044) 426-46-60

kik.fufkm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, каб. 220

Політова Олена Аркадіївна

Google Academy Профіль кафедри у Google Академії

fb Профіль кафедри у Facebook

Youtube Профіль кафедри в Youtube

instagram Профіль кафедри в Instagram

У центрі уваги – науково-педагогічні інформаційні ресурси!

Бібліотека Сухомлинського18 квітня 2025 р. відбулося обговорення підсумків виробничої практики, яку з 24 березня по 13 квітня 2025 р. проходили здобувачі І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Факультету української філології, культури і мистецтва. Практика відбувалася з урахуванням дистанційного формату на базі Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського.

Керівники практики: від Університету Грінченка – професор кафедри інформаційних комунікацій Григоревська О.В., від бібліотеки – заступник директора з наукової роботи Пономаренко Л.О..

Мета виробничої практики полягала у поглибленні теоретико-методологічних знань, аналітичних компетентностей та вмінь у сфері стратегічного аналізу загальної діяльності архівів, бібліотек, інформаційних центрів, установ та застосування технологій захисту інформації, інформаційної діяльності та інформаційного простору від різного роду інформаційних загроз. Відповідно до ключових завдань програми практики здобувачами проаналізовано особливості стратегічного розвитку установи-бази практики, основні показники інформаційної, наукової та міжнародної діяльності Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського, ефективність та якість інформаційної діяльності бібліотеки; вивчено методологію проведення інформаційно-аналітичних досліджень та механізми застосування в установі технологій захисту інформації тощо. В межах виконання індивідуальних завдань магістрами було створено віртуальні презентації на різну тематику: «… Їхній подвиг не забудеться у віках» до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (Олександра Горяінова), «Жестова мова – самостійна мова (до Міжнародного дня жестових мов)» (Андрій Кузьменко). Індивідуальне завдання для Петра Гордона полягало у створенні бібліографічного огляду публікацій освітян української діаспори з початку XX ст. до сьогодення, завданням Андрія Ткаченка  став аналіз зручності вебпорталу ДНПБ України (dnpb.gov.ua). Усі виконані здобувачами роботи отримали схвальний відгук бази практики.

Дякуємо шановним практикам за співпрацю і увагу до здобувачів! Бажаємо здобувачам цікавих досліджень і реалізації якісних магістерських проєктів!

Інформацію підготувала Олександра Горяінова, студентка групи ІБАСм-1-24-1.4д.

SDG17SDG4