НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 2 КУРСУ ОП ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ПРОГРАМ

photo 2024 06 20 22.26.3509 червня 2024 року успішно завершилась перша навчальна (майстерність ведучого в кадрі) практика студентів 2 курсу ОП Ведучий телевізійних програм під керівництвом доцента кафедри інформаційних комунікацій, заслуженої артистки України Новикової Руслани Артемівни. Завдяки фахівцям АстудіЯ, телеканалу Інтер, Новому каналу та tv Апостроф студенти опанували професійні вміння та навички на практиці.

Допомагаючи телевізійникам - редакторам, модераторам, адміністраторам студенти шукали матеріали для програм, знімали авторські відео роботи, які були цікавими та улюбленими саме для них (рілси про Київ, який вони бачать сьогодні: мости, фунікулер, монумент Батьківщина-мати, набережні та цікаві, своєю архітектурою та історією провулочки і будинки, навіть кав'ярні...)
За результатами практики майбутні фахівці навчилися генерувати нові ідеї для втілення їх в аудіовізуальному творі, формувати та використовувати навички особистісного та професійного самовдосконалення, розуміти специфіку роботи із цільовою аудиторією.
Дякуємо партнерам за підтримку майбутніх медіафахівців!