Українські мемуари у комунікативному та джерелознавчому вимірі – гостьова лекція Надії Любовець

17 05 24 3 Copy17 травня 2024 р. для здобувачів освітньо-наукової програми 035/029.00.02 «Біографістика і текстологія» гостьову лекцію «Українські мемуари: комунікативний та джерелознавчий вимір» провела завідувач відділу теорії та методики біобібліографії Інституту біографічних досліджень НБУВ, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Надія Любовець. Тематика лекції відповідає завданням  опанування магістрами дисципліни «Джерелознавство» (викладач - професор кафедри інформаційних комунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій Олена Григоревська).

Науковий погляд на мемуари як біографічне джерело та одночасно засіб комунікативного впливу, який презентувала відома українська дослідниця, зацікавив магістрантів та науково-педагогічних працівників кафедри інформаційних комунікацій. В обговоренні особливостей розвитку мемуаристики як дослідницького напряму брали участь завідувач кафедри інформаційних комунікацій, кандидат історичних наук Олена Політова, доцент кафедри, кандидат історичних наук Ігор Стамбол, здобувачі Катерина Однолько та Єлизавета Лейєр. Професор кафедри, доктор наук із соціальних комунікацій Олена Григоревська відзначила масштабність дослідницької та видавничої діяльності інституту, яку грунтовно висвітлила у виступі Надія Іванівна.

Щиро дякуємо Любові Іванівні Любовець за аргументоване розкриття теми, змістовне спілкування, запрошення долучатися до наукових заходів Інституту біографічних досліджень НБУВ та підтримку нової освітньо-наукової програми!

SDG17

SDG4