Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Основи операторського мистецтва» старшого викладача Вітковського Дениса Ігоровича

2024 04 23 21.53.2718 квітня 2024 року старший викладач кафедри інформаційних комунікацій Вітковський Д.І. провів відкрите лекційне заняття з дисципліни «Основи операторського мистецтва» на тему «Носії інформації та цифрові формати відеозапису» для студентів 3 курсу ОП Ведучий телевізійних програм.

Під час лекції викладач розкрив основні поняття теми «носій інформації» «цифровий відеозапис», «формати цифрових відеофайлів», розглянув відмінності між носіями та описав їх основні характеристики. Лектор продемонстрував аудиторії різні види носіїв інформації, чим викликав жвавий інтерес студентів.

Засвоюючи матеріал лекції, студенти не лише закріпили отримані раніше знання, але й розширили уявлення про практичне призначення технічного обладнання для застосування в професійній діяльності фахівця аудіовізуального мистецтва та виробництва.