Науковий діалог науковців-грінченківців з колегами Університету Франка

1 09 04 20249-10 квітня 2024 р. в стінах Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася міжнародна наукова конференція “Ab initio: культурно-мистецькі виміри початку третього тисячоліття. До 20-річчя заснування факультету культури і мистецтв”. Конференція працювала у змішаному форматі та поєднала фахівців з багатьох країн світу.

Факультет української філології, культури і мистецтва Університету Грінченка щиросердно привітав Факультет культури і мистецтва Університету Франка із ювілеєм. Кафедра інформаційних комунікацій плідно співпрацює з кафедрою бібліотекознавства та бібліографії ЛНУ на ниві підготовки майбутніх фахівців інформаційно-бібліотечної сфери, кафедри є співорганізаторами студентської міжнародної конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна», активними учасниками освітньої секції Львівського бібліотечного форуму.

Представники кафедри інформаційних комунікацій взяли участь у роботі секції конференції «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: традиції та інновації». Професор кафедри інформаційних комунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій, О.В. Григоревська виступила із доповіддю «Міждисциплінарна підготовка інформаційних фахівців: європейський досвід», доцент кафедри, кандидат історичних наук, І.І. Стамбол – «Біографічні проєкти в системі науково-педагогічної та культурної комунікації».

Щиро вітаємо колег із 20-річчям плідної освітньої, наукової та міжнародної діяльності! Зичимо успішних проєктів, талановитих студентів, мирного життя! Дякуємо за задоволення професійного спілкування!

SDG4SDG17