Шевченківський тиждень

Снимок экрана 2024 03 06 в 13.09.246 березня в рамках урочистих заходів до Шевченківського тижня студенти 1 курсу освітньої програми «Ведучий телевізійних програм» під керівництвом доцента кафедри, заслуженої артистки України Руслани Артемівни Новикової провели творчий захід до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Студенти представили творчі роботи у вигляді презентацій, відеоробіт, інтерв'ю, в яких щиро намагалися розвінчати міфи про життя і творчість Тараса Шевченка. Цікаві й маловідомі факти, які молодь розкрила у своїх роботах розширили уявлення про видатного українця як простої і водночас геніальної та унікальної особистості. Під час зустрічі майбутні телеведучі яскраво продемонстрували свої професійні навички:  роботу з камерою, чітку дикцію та вимову, акторську майстерність, а також вміння працювати в команді та емоційний інтелект. Щиро вдячні нашим талановитим студентам за їх творчість!