Зйомки на Новому каналі

перше фото26-27 лютого студенти першого та другого курсу освітньої програми «Ведучий телевізійних програм» Факультету української філології, культури і мистецтва під керівництвом викладачів кафедри інформаційних комунікацій Алли Вікторівни Мажари та Руслани Артемівни Новикової мали унікальну можливість бути частиною зйомок захоплюючого квіз-шоу “Хто знає?” на Новому телеканалі.

Майбутні телевізійники у колі зірок та учасників шоу поринули в атмосферу творчої енергії знімального процесу, відчули взаємодію командної роботи і занурилися у тонкощі телевізійного виробництва. Цей досвід дозволив студентам глибше зрозуміти особливості роботи на знімальному майданчику та важливість кожної деталі у телевізійному кадрі. Практичні заняття на телевізійних каналах відкривають студентам нові горизонти, відточують їх навички та компетенції і мотивують до подальшого розвитку у сфері аудіовізуального виробництва.