Заходи з розвитку персоналу

IMAGE 2024 02 22 16 06 4916 січня 2024 р. в рамках заходів  з розвитку персоналу Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка

доцент кафедри інформаційних комунікацій, кандидат історичних наук, письменник Стамбол І.І.  презентував власну книгу «Прокляття інших». У своєму романі автор визначив точки перетину нашого сьогодення і його художнього передбачення подій, наголосив на необхідності  вивчення драматичних сторінок історії своїх родин і своєї країни. У цей же день заслужена артистка України, доцент кафедри інформаційних комунікацій Новикова Р.А. провела майстер-клас «Акторські навички у викладацькій діяльності». Колеги, які взяли участь в тренінгу, були щиро захоплені професійними акторськими прийомами, вдало продемонстрованими Русланою Артемівною.