Міжнародний день дарування книг

photo 4 2024 02 14 14 49 2614 лютого викладачі кафедри інформаційних комунікацій долучилися до Міжнародного дня дарування книг і презентували цікаву «валентинку» Бібліотеці Університету.

Книга "Мудрість освіти. Творіння себе та свого світу, або Освіта для вільних у суспільстві, яке думає" відомого українського культуролога, нашого сучасника В. А. Нікітіна, що вийшла недавно у видавництві "Колесо життя" сьогодні є надзвичайно актуальною для освітянської спільноти. Назви розділів цієї праці чітко окреслюють їх основний зміст: "Освіта як процес запитування", "Множинність в освіті", "Невизначеність", "Топіка освіти" і т. ін. Освіта як мистецтво, освіта як зброя, освіта як свобода, освіта як співбуття - це лише кілька з усіх концептів, які аналізуються автором. В анотації до твору справедливо зазначено, що ця книга - не про проблеми чи рецепти змін, а про можливості та мудрість вчасно їх використати в потрібному місці.