День відкритих дверей ProFest

photo1707121584 12 лютого 2024 року в рамках Дня відкритих дверей ProFest Київського столичного університету імені Бориса Грінченка викладачі кафедри інформаційних комунікацій зустрілися з майбутніми абітурієнтами для знайомства і спілкування.

Доцент кафедри, заслужена артистка України Новикова Руслана Артемівна провела майстер-клас із акторської майстерності в аудіовізуальному мистецтві “Екранна гармонія”. Гарант освітньої програми "Ведучий телевізійних програм" Малюк Євген Олександрович на майстер-класі “Як досліджують відеоігри” ознайомив майбутніх студентів із різними аспектами впливу відеоігор на людину, суспільство та культуру. Завідувачка кафедри Політова Олена Аркадіївна  розповіла про особливості та перспективи навчання на освітніх програмах 021 “Ведучий телевізійних програм” та 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”. Гості отримали можливість зануритися в студентське життя і відчути атмосферу Університету.

SDG4