Дев’яті бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника

изображение viber 2024 01 08 20 56 48 73921 грудня 2023 року в змішаному форматі (онлайново й офлайново) відбулися Дев’яті бібліотекознавчі студії, присвячені пам'яті Михайла Семеновича Слободяника, доктора історичних наук, професора, члена Академії наук вищої освіти України, члена-кореспондента Міжнародної академії інформатизації (1949–2015).

Тема року: «Бібліотечна практика, освіта та наука в умовах соціальних трансформацій».

Співорганізатори заходу:

- Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського (організація онлайнової зустрічі у Zoom);

- Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого (організація офлайнового майданчика);

- Київський університет імені Бориса Грінченка;

- Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Мета науково-комунікативного заходу – об’єднання зусиль науковців і практиків бібліотечно-інформаційної сфери навколо актуальних питань функціювання української бібліотечної галузі в умовах соціальних трансформацій.

У засіданні взяли участь знані бібліотечні фахівці та авторитетні викладачі профільних закладів вищої освіти, зокрема: Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету культури і мистецтв, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національного університету «Одеська політехніка», Маріупольського державного університету, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних комунікацій та здобувачі освітньо-наукової програми «Біографістика і текстологія» долучилися до заходу та виступили з цікавими доповідями, в яких розкрили актуальні питання українського бібліотекознавства, документознавства, бібліографознавства та підкреслили важливість вивчення наукової спадщини М.С. Слобдяника.

SDG17