Зустріч з режисером Романом Козаком

Снимок экрана 2023 12 12 в 13.23.2612 грудня 2023 року для студентів групи ВТПб-1-23-4.0 відбулася гостьова онлайнова лекція Романа Козака, режисера й актора театру, володаря Всеукраїнського театрального  «Оскара» фестивалю-премії  «Гра»  на тему: «Акторська майстерність та робота над літературним текстом».

Здобувачі освіти мали змогу ознайомитись з творчістю  режисера, переглянути вистави «Пер Гюнт» (найкраща драматична вистава 2020 р.) та «Лісова пісня», в якій митцю вдалося зберегти давній слов’янський колорит, поєднавши його з сучасністю, не загубивши національні риси і втриматись на тій межі, де українська метафора стає світовою.

Після лекції про особливості акторської професії та сучасні підходи до літературних текстів, студенти мали можливість поспілкуватися з Романом Козаком і поставити ті запитання, які є важливими для розуміння їх творчого  розвитку й кар’єрних перспектив. Зустріч залишила по собі приємні відчуття та шлейф щирості талановитого митця.

SDG4