ПІДГОТОВКА РОБІТ НА КОНКУРС

18 жовтня в межах курсу "Теорія і практика монтажу" студенти 3 курсу спеціальності "Ведучі телевізійних програм" разом з викладачем Є.О. Малюком організували передпоказ своїх проєктних робіт до конкурсу "Лідер українства в серці України". Представлені роботи були різними за змістом, хоча висвітлювали класичну історію: хтось зі студентів намагався зробити короткометражний документальний фільм, а хтось створив роботу у кліповому стилі з сучасними прийомами та ефектами.

У дружній атмосфері обговорили питання особливостей монтажу документальних проєктів, культурного життя Києва кінця  ХІХ - початку ХХ століття та значення грінченківської спадщини сьогодні.  З гумором та жартами згадали початок зйомок: студенти поділилися проблемами й перепонами, які їх спіткали під час  пошуку локацій, знімального процесу та особливих умов зйомки в умовах військового стану. Незважаючи на всі складнощі, здобувачам все ж таки вдалося зібрати достойний матеріал і представити роботи на розгляд журі. Чекаємо результатів!

SDG4