photo 2023 10 26 23.28.1526.10.2023 р. викладачі та студенти кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва онлайново долучилися до І Всеукраїнської конференції з міжнародною участю Факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету «Студії з інформаційної науки, соціальних комунікацій та філології в сучасному світі».

На пленароному зсіданні завідувач кафедрою, Політова О.А., привітала колег та учасників з важливою подією у сфері соціальних комунікацій і побажала всім плідної роботи. До конференції долучилися викладачі кафедри інформаційних комунікацій: Малюк Є.О., кандидат з культурології;  Терещенко Н.М., кандидат педагогічних наук; Новикова Р.А., заслужена артистка України. Вони презентували перспективну тему «Медіалабораторія, як хаб для підготовки фахівців з аудіовізуального мистецтва та виробництва». На секційному засіданні «Менеджмент та маркетинг у сфері соціальних комунікацій, культури та мистецтва» виступили Політова Олена, кандидат історичних наук, з темою «Аспекти викладання кадрового менеджменту для здобувачів вищої освіти ОП 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та Котенко Катерина студентка 3 курсу ОП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з доповіддю «Інтернет-маркетинг у популяризації читання користувачів шкільних бібліотек». Варто зауважити, що представлене здобувачкою дослідження високо оцінив Кудлай В.О., кандидат наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри інформаційної діяльності МДУ. Зокрема В'ячеслав Олегович надав кілька слушних порад для подальшого розвитку теми.

Цікаві доповіді, корисні дискусії, комфортна атмосфера надають впевненості для перспектив інформаційної освіти.

Дякуємо захисникам за можливість проводити такі заходи.