Студенти освітньої програми «Ведучий телевізійних програм» відвідали Кіностудію імені Олександра Довженка

IMG 20231022 190243 011Нещодавно (21.10.2023 р.) студенти освітньої програми «Ведучий телевізійних програм», завдяки Аллі Вікторівні Мажарі, викладачу кафедри інформаційних комунікацій, відвідали Кіностудію імені Олександра Довженка та взяли участь у зйомках проєкту «Ранок з Україною» (у межах курсу «Сценарна і редакторська справа»).

Здобувачі отримали неймовірні враження та відкрили для себе двері в унікальний світ творчості й телебачення. За кулісами вони мали змогу побачити роботу з сучасним телевізійним обладнанням й усвідомити всю складність процесу створення телеконтенту.

Студенти були вражені роботою ведучих, адже - це неймовірна комбінація вмінь, знань, харизми, таланту й креативу. Цей день довів майбутнім професіоналам, що створення телевізійного контенту - це справжнє мистецтво і творчість.