Незабаром новий проєкт...

photo 2023 10 13 11.01.3411 жовтня 2023 року відбулася творча зустріч представників студентів усіх курсів освітньої програми «Ведучий телевізійних програм» і викладачів кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва (Політова О.А., завідувач кафедри, кандидат історичних наук;  Григоревська О.В., професор, доктор наук з соціальних комунікацій;  Новикова Р.А., доцент кафедри, заслужена артистка України; Мажара А.В., старший викладач кафедри; Малюк Є.О., старший викладач кафедри, кандидат культурології.

Творчу колаборацію організували на підтримку розвитку проєкту «Власного медіа». Здобувачі прийшли з результатами опитування, яке провели з-поміж всіх представників спеціальності. Щира, відкрита, емоційна атмосфера спілкування сприяла тому, що студенти висловити своє бачення розвитку спеціальності й запропонували креативні ініціативи для втілення у медіа-проєкті факультету. Запропоновані здобувачами ідеї дали активний поштовх для створення власного проєкту. Комунікація з професіоналами медіа- та соціокультурної сфери викликало справжній інтерес і захоплення у студентської аудиторії.