Співпраця зі ЗМІ та рекламна діяльність бібліотек

22 вересня 2023 року на кафедрі інформаційних комунікацій третьокурсники, які обрали вибіркову дисципліну «Бібліотечна журналістика» мали можливість обговорити специфіку роботи бібліотекаря в умовах мережевої комунікації з гостею, учасницею Ради випускників університету та практиком соціальних бібліотечних комунікацій, Анастасією Салтиковою.

У межах теми «Співпраця зі ЗМІ та рекламна діяльність бібліотек» студенти дізналися експертну думку про особливості ведення неофіційних сторінок бібліотек у соцмережах як способу популяризування власної бібліотеки, найвдаліші практики роботи з аудиторією та складнощі, з якими можуть зіштовхнутися бібліотечні журналісти.

Дискусія була активною і час сплинув непомітно. Оскільки ще не всі питання були обговорені, гостя поділилася своїм контактом, щоб, за потреби, допомогти майбутнім колегам у науковій і практичній роботі.