Триває реєстрація вступників на нову магістерську міждисциплінарну освітньо-наукову програму «БІОГРАФІСТИКА І ТЕКСТОЛОГІЯ», яка реалізується кафедрою інформаційних комунікацій, кафедрою української літератури та компаративістики і грінченкознавства та кафедрою української мови Факультету української філології, культури і мистецтва в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Особливість програми в тому, що вона поєднує в собі підготовку фахівця в інформаційній, бібліотечній, архівній справі та науковця-філолога в галузі біографістики і текстології.
Реєстрація вступників для проходження фахових випробувань здійснюється через електронні кабінети вступників.
Подача заяв доступна:
• до 16.07.2023 (подальша участь на бюджетні місця);
• до 31.07.2023 (участь у конкурсі на контрактні місця, якщо не реєструвались до 16.07.2023).