Запрошуємо вступників на навчання за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти 029.00.02 «Інформаційна бібліотечна та архівна справа», яка реалізується кафедрою інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Програма має прикладну орієнтацію, спрямовану на підготовку професіонала з інформаційної діяльності для наукової, освітньої, культурної та комунікаційної сфери.
Студенти набувають наукових та практичних навичок, необхідних для роботи на керівних посадах у бібліотеках, музеях, архівах, інформаційних центрах інформаційно-аналітичних служб державних установ, навчальних закладів, відділів маркетингу в закладах соціально-культурної сфери.
Реєстрація вступників для проходження фахових випробувань здійснюється через електронні кабінети вступників.
Подача заяв доступна:
- до 16.07.2023 (подальша участь на бюджетні місця);
- до 31.07.2023 (участь у конкурсі на контрактні місця, якщо не реєструвались до 16.07.2023).