Успішна акредитація магістерської освітньої програми!

Сертифікат ОПП ІБАС 5164 page 000128 червня 2023 р. рішенням Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти видано сертифікат №5164 про акредитацію освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти  029.00.02 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яка реалізується кафедрою інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Робота експертної групи у складі:  керівник експертної групи - Демуз І.О. (Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України); члени експертної групи – кандидат педагогічних наук Карпенко О.О. (Національний аерокосмічний університет ім. М.С. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»); Артеменкова О.М. (Київський національний університет культури і мистецтв - здобувач вищої освіти)  відбувалась on-line у період з 9.03.2023 р. по 11.03.2023 р., була високопрофесійною та проходила у доброзичливій атмосфері.

Експертна група високо оцінила ОПП 029.00.02 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за усіма критеріями, відзначила зразковість реалізації ОПП за 5 критеріями та надала фахові рекомендації щодо подальшого  розвитку програми, які неодмінно будуть враховані у новій редакції та реалізовані у наступні роки.

Галузева експертна рада НАЗЯВО галузь знань 02 Культура і мистецтво (експерт – голова ГЕР 02, Осередчук О.А.) підтримала висновки експертної групи, у свою чергу, також відзначила як зразкові практики Університету Грінченка в реалізації ОПП 029.00.02 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за критеріями 5 Контрольні заходи, оцінювання здобувачів вищої освіти та академічна доброчесність; 7 Освітнє середовище та матеріальні ресурси; 8 Внутрішнє забезпечення якості ОП; 9 Прозорість та публічність.

Такий результат став можливим завдяки спільній роботі кафедри інформаційних комунікацій із партнерами, які активно підтримували розвиток ОПП – рецензенти ОПП Шевченко О.В., професор кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Національного університету «Одеська політехніка» та Василенко О.М., директор Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, партнери-роботодавці - Сербін О.О., директор Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого; Половинчак Ю.М., директор Національної юридичної бібліотеки; Бруй О.М. директор науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, президент Української бібліотечної асоціації; Каліберда Н.Ю., директор бібліотеки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського; Барабаш С.І., учений секретар Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського; Романюк О.І., директор Публічної бібліотеки для дорослих імені Лесі Українки м. Києва; Каневска С.О. в.о. директора Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Опришко Т.С., директор бібліотеки Університету Грінченка.

Вітаємо гаранта ОПП Терещенко Н.М., усіх причетних колег, науково-педагогічний колектив кафедри, партнерів і роботодавців, випускників і здобувачів із високою оцінкою нашої спільної роботи!

Сертифікат ОПП ІБАС 5164 page 0001