Відкрита лекція з дисципліни «Менеджмент бібліотечно-інформаційної та архівної галузей»

17 квітня 2023 року кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Університету Грінченка Політова О.А. провела відкрите лекційне заняття на тему «Лідерство та керівництво. Командний підхід» для студентів 3 курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

На занятті лектор розкрила поняття «керівництво» та «лідерство», «стилі керівництва», «командна робота», зосередила увагу на прикладах справжнього лідерства, успішного керівництва в професійній діяльності, розповіла про досягнення і здобутки відомих особистостей у сфері управління.

Засвоюючи матеріал лекції, студенти не лише закріпили отримані раніше знання, але й розширили уявлення про практичне призначення опанованого досвіду в професійній діяльності фахівця інформаційної, бібліотечної та архівної справи.