Відкрита лекція з дисципліни «Книгознавство»

25 квітня 2023 року доцентом кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Макаровою М. В. проведено відкриту лекцію «Соціологія книги та читання» для студентів І курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Основні питання лекції: методологічні та соціально-історичні аспекти становлення предмета соціології книги і соціології читання; взаємодія книги, читання та бібліотеки як соціокультурний, історичний процес; соціологічний аналіз еволюції українського книгодрукування. Під час лекції до розгляду питань лекції долучився студент І курсу Дорошев Є. з презентацією про сучасні соціологічні дослідження книгодрукування.