Відкрита лекція: «Міжнародне співробітництво в інформаційній / гуманітарній сфері»

Міжнародне співробітництво Копанєва19 квітня 2023 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри інформаційних комунікацій В.О. Копанєвої для студентів 3 курсу зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Тема лекції: «Міжнародне співробітництво в інформаційній / гуманітарній сфері».

Під час відкритої лекції було розкрито низку питань, зокрема такі:

• інформаційна безпека: витоки, термінопоняття, трансформація;
  • міжнародний досвід: витоки, нові терміни, проєкти;
  • цифрове середовище України: сучасність, тенденції, інтеграція.

Проаналізовано низку понять: «інформаційна безпека», «інформаційні технології», «інформаційна безпека держави / організації / особистості». Студенти отримали інформацію про змістове наповнення нових термінів: «відкрита наука», «е-наука», «цифрова наука», «цифрова гуманітаристика» та інших. Розглянуто інтеграцію України у світовий інформаційний простір. Студенти взяли активну участь в обговоренні питань, винесених на заняття.